12 دی ، چهارمین سالگرد تاسیس استودیو نشانه

4th

بسم الله الرحمن الرحیم

خدای رحیم را شاکریم که توفیق داد در این مدت در راه اهدافی بزرگ گام برداریم. نشانه در این مدت دچار فراز و نشیب هایی شد که به لطف پروردگار فراز ها بیش تر از نشیب ها بود .

نشانه چهار سال پیش برای روشنگری در برخی زمینه ها کار خود را در زمینه مستند سازی شروع کرد و به موفقیت های بزرگی دست یافت. یکی از این موفقیت ها تخریب قسمت دوم پروژه “مردمان آحرالزمان” از طرف دو شبکه VOA و Manoto 1 بود که این تخریب موجب شد نشانه از طرف کاربران بیشتر مورد توجه قرار گیرد.هرچند این پروژه چهار قسمتی موفق بود اما مسئولین نشانه تصمیم گرفتند تمامی کار های خود را تا قبل از پروژه واقعیت و حقیقت حذف نماید. علت این کار بالا بردن کیفیت کار ها بود چراکه کار های قبلی کیفیت پروژه های حرفه ای را نداشتند.بعد از تخریب قسمت دوم مردمان آخرالزمان، حال که دریافتیم کار های نشانه تا این حد در جامعه تاثیر می گذارد قرار شد بخش های دیگری را به نشانه اضافه کنیم. بنابراین قرا شد دو بخش، بازی سازی و انیمیشن سازی را در نشانه ایجاد کنیم . و بر اساس این هدف چند ماه بعد گروه بازی سازی نشانه تشکیل شد و و تا یک سال بعد افراد متخصص در این زمینه بر اساس معیار های خاصی جذب نشانه شدند. مدتی بعد گروه اولیه بازی سازی پروژه “عبور از تاریکی” را با موتور گیم میکر تولید کردند هرچند این پروژه کیفیت چندانی نداشت اما برای ما یک موفقیت خوب بود موفقیتی که به ما نشان داد می توان بهتر از این عمل کرد. بر همین اساس قرار شد نشانه یک پروژه بزرگ را تولید کند . پروژه ای به نام ” عبور از تاریکی : رویای آبی 1″ که یک پروژه حرفه ای با داستانی منسجم است که تیم تخصصی بازی سازی نشانه همکنون درحال تولید این پروژه است.

نشانه در زمینه انیمیشن سازی هنوز فعالیتی نداشته و فعالیت های گروه انیمیشن سازی نشانه همکنون در پروژه بازی نمود داشته است. تیم جدید انیمیشن سازی همکنون در حال اموزش های تخصصی یک ساله، تحت آموزش یک تیم حرفه ای بزرگ ایرانی است، که ان شا الله تا یک سال آینده کار خود را شروع می کند.

نشانه
در جستجوی نور

نوشته شده توسطAdmin

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.