• خرداد ۳۰, ۱۳۹۳
  • |
  • |
  • 5 نظر

ادعای خنده دار وبسایت رادیو زمانه

بسم الله الرحمن الرحیم

چندی پیش با انتشار خبر بازی بازی جاده جنگ، آخرین اثر استودیو نشانه، این اثر در چند خبرگزاری و یک روزنامه، بازتاب هایی به همراه داشت. در این میان وبسایت اپوزیسیون و دولتی ” رادیو زمانه ” به علت عدم آگاهی و نداشتن یک تیم حرفه ای، اقدام به اتهام زنی نسبت به استودیو نشانه کرد.

در این وبسایت اپوزیسیون، استودیو نشانه زیر مجموعه ” سوره مهر ” (سوره مهر، موسسه ای زیر نظر حوزه هنری است) معرفی شده. بعد از اندکی بررسی مشخص شد نام ” جاده جنگ” با رمانی به همین نام که از طرف انتشارات سوره مهر، منتشر شده همنام است. این وبسایت غیر حرفه ای حتی به خود زحمت آن را نداده است که بررسی کند که موضوع این بازی هیچ ارتباطی با مجموعه رمان جاده جنگ ندارد.

همه این ها در حالی است که استودیو نشانه بارها در مصاحبه ها و مطالب خود، استقلال خویش را مطرح کرده است، و عنوان کرده است که به هیچ نهادی وابسته نیست. فعالیت استودیو نشانه در چهار سال گذشته به حدی مطلوب بوده که در سال 1390 یکی از مستند های استودیو نشانه توسط چندین وبسایت اپوزیسیون و دو شبکه ” من و تو 1 ” و شبکه ” صدای آمریکای فارسی” مورد تخریب قرار گرفت.

استودیو نشانه به دلیل تعهد به حفظ آرمان های انقلاب اسلامی وظیفه خود می داند که از این دستاورد ها صیانت بکند، این تعهد و صیانت برای آنانی که همه ی کارهایشان برای مادیات و جایگاه مادی است، قابل درک نیست؛ به همین جهت این افراد توان ادراک این مسئله را ندارند که عده ای به خاطر عقایدشان دست به کار هایی بزرگ بزنند و هر آنچه دارند را در این راه فدا بکنند.

نشانه – در جستجوی نور

نوشته شده توسط

5 نظر

  1. siavash kiani

    سلام.دمتون گرم.اینها همون کسانی هستن که آب تو آسیاب دشمن میریزن.شما تلاش خودتون رو انجام بدید.و فقط به خدا تکیه کنید

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.